Lietuviškos pirties bičiulių draugija
                                                           Pirtyje tiesa !

APSKRITOJO STALO DISKUSIJA su valstybinių įstaigų atstovais.

Šiandienos apskritojo stalo diskusija, manau buvo nedidelis, bet labai svarbus žingsnis daug didesniems projektams ateityje.

Susitikimo metu svečiams trumpai pristatėme Draugiją ir buvo aptarti du pagrindiniai dienotvarkės punktai, tai pirčių turizmo ir pirtininkų ugdymo klausimai. Dalinomės informacija, patarimais, klausėme patarimų ir įsiklausėme į atsakymus.  Ir taip, rytoj tikrai dar nebus eilės turistų į mūsų pirtis ir tikrai nebus pradėti mokyti pirtininkai, tačiau tai bus pradžia. Pirmas žingsnis. Ir kaip senoliai sako, gera pradžia yra pusė darbo.

 Tikiu bendradarbiavimo vaisiais, tarp mūsų pačių ir kitomis organizacijomis. Bendradarbiavimo pagrindais, patenkindami kiekvienos pusės poreikius galime sukurti aplinkybes, kurių dėka augsime, patenkinsime savo lūkesčius ir prisidėsime prie Lietuviškos pirties kultūros kėlimo. Būkime pakantūs ir atviri. 

Dėkoju Arūnui Vyšniauskui, Aridui Pabedinskui ir Artūrui Čėsnai atradusiems laiko dalyvauti susitikime. Ir ypač dėkoju Rimantui Čiūtui, Ramunei Žukauskienei ir Ričardui Rasiukui, kurie prisidėjo organizuojant apskritojo stalo susitikimą. Beje, Ričardas sakė: toli, labai toli, bet atvažiuosiu ir atvažiavo net iš Klaipėdos.