Lietuviškos pirties bičiulių draugija
                                                           Pirtyje tiesa !

„Latvijas pirts“ organizacija šventė savo 10 metų jubiliejų

Sveiki, 

Kažkiek apmirusi mūsų broliukų veikla, o ir pati pirmininkė "ilgalaikėje išvykoje" kažkur užsieniuose.... Renginys nebuvo grandiozinis, nes ir kuklus sodybos nakvynės vietų skaičius tam turėjo įtakos.

Aš pats sulaukiau asmeniško pakvietimo, nes ko gero žinau juos nuo pat susikūrimo. Skambtelėjau keliems, pakviečiau prisijungti, tai tik zanavykas Ramūnas bičiuliškai prisijungė (kad nekiltų klausimų, atsakau, už kelionę susimokėjom patys). Dar iš tautiečių buvo Ernesta. Trumpam, pusvalandžiui, važiuodami namo, užlėkė Jaroslavas ir Česlovas.

Taigi, pirmiausiai einame į labai simpatišką gamtos kampelį, kurį prižiūri sodybos šeimininkas Miervaldis.Tai keli šimtamečiai ąžuolai netoli upelio Tumšupė. Ten keliami 4 inkilai, iš kurių vienas mūsų, su prikalta lentele, kurioje LPBD logo.

Na, o po to vakaronė, kurios metu įteikiau bendradarbiavimo padėkos raštus, ir be abejo pakviečiau į Priekulę. Reikėjo 2 kartus pakartoti, kad į Priekulę, kuri randasi Lietuvoje, o ne Latvijoje ;-)

Be abejo, buvo ir pirtis. Čia pakartosiu Ramūno žodžius, "nelabai tie latviai moka vanoti". Būtent jo zanvykišką vanojimą stebėjo išsižioję ir ne vienas prašė "tai pajausti".

Iki susimatymo Pirties Dienoje                                    pirtnieks Antanas