Lietuviškos pirties bičiulių draugija
                                                           Pirtyje tiesa !

Vakar įvyko pirties savininkų sueiga

Dalyvavo: "VIPI", "Pirčiukas", "Gurmanas", "Pirtelė", "Medynė", "Perkūnijos pirtis", "Vabalynė" ir dar kelių pirčių savininkai.

Išklausytos visų savininkų nuomonės, problematika su kuo susiduria pirčių savininkai. Vyko diskusija. Pagrindinės mintys (atleiskit jei ką praleidau):

1. Reikia kelti, paryškinti gero garo draugijos narių pirčių kokybę, nes pranykstame Lietuvos pirčių nuomos rinkoje. Egidijus Ž, Edmundas P.

2. Reikia kurti papildomą svetainę ir palaikyti ją. Užsiima Edmundas P. Reikės administratoriaus paslaugų ir apie tai tarsimės visuotiniame LPBD susirinkime...

3. Reikia paryškinti naujoje www.pirtiesbiciuliai.lt svetainėje draugijos narių pirtis ir nuorodas į privačias svetaines su atgaliniu ryšiu. Arvydas M.

4. Reikia atskirti pirčių vertinimą "Gera pirtis" į bičiulišką (tik draugijos narių tarpe) ir komercinį (ne draugijos nariams). Taip pat, kad "Labai gera pirtis" ženklinimą gautų tik "ugnis per akmenis" krosnių pirtys. Rinktis šiuo klausimu į atskirą susirinkimą. Vaidotas P., Audra S. Arvydas M.

5. Reikia "Malkų mokestį" išskirti į bičiulišką (tik draugijos nariams) ir draugams ( pvz +5 Eur.). Tokiu būdu pirčiuoliai patys nori patapti draugijos nariais. Audra S.

6. Reikia kursų "Pirmosios pagalbos" pažymėjimui gauti. Egidijus Ž.

7. Reikia klubus kviesti į Pirties dieną parodyti save. Egidijus Ž.

8. Reikia daryti egzaminus "Pirtininkas", mokymus narių pirtyse. Romualdas R. 9. Reikia pirtelių savininkams tartis, kad susitarti. Reikia laisvės ir lengvumo pojūčio. Jaroslavas B.

10. Reikia planuoti renginius (pirčių, draugijos) Google kalendoriuje. Audra S. prašo atsiųsti renginių balandžio mėnesiui. Ji sutvarkys.

Taigi, klausimai išsakyti.

Dėkui dalyvavusiems.

Kviečiu ir vakar nedalyvavusiems išsakyti savo mintis.

Šį klausimą koordinuoti galėsiu ir ateityje. Informacijos bus ateityje daug ir įvairios, tad kviečiu pirtelių savininkus idėjos palaikymo ir siūlymų.

Leidžiam nuo kalno  "Gero garo pirčių ratą" !!!

Egidijus Žukauskas