Tebūnie TAIP !
 

Vasario 23–25 dienomis Kaune vyko jubiliejinė 10-oji sveikatingumo, sveikos gyvensenos ir medicinos paroda „Sveikatos dienos“.

SVEIKATOS DIENOS – sveikatinimo, gydymo ir reabilitacijos bei natūralios medicinos naujoves pristatanti paroda.

Pabandysiu šiek tiek apibendrinti mūsų dalyvavimą "Sveikatos dienose", kadangi sudalyvavau visas 3 dienas "nuo-iki".

Degtukai. Tikrai, Audros mintis dėžutes dalinti loterijos pavidalu, buvo puiki. Paskutinę dieną net kitaip pasielgiau, vilniečiams įteikiau "Arido pirtį", o simpatiškai Boženai iš pietryčių Lietuvos, pasiūliau "Vabalynės" dėžutę ;-)

Trys dienos, tačiau visos ganėtinai skirtingos:

-Penktadienis. Mano bendraamžių su ženklu"+" diena. Pensininkai. "Šluoja" bukletus, ieško nemokamų procedūrų ir t. t.  

Jau atsirenki, kam pasakoti apie Draugiją, kaip papulti į ją, apie kauniečių pirtis ir pirtininkus, o kam tik parodai, kur parašyta apie Pirties dieną, kuri nemokama. Na, buvo ir kažkiek tokių, kurie užbėgo vakarui gerų vantų įsigyti. 

-Šeštadienį mūsų daugiausiai buvo. O, kaip nekeista, parodos lankytojų ne ypač daug. Ir keisčiausia, kad vantų mažai kam reikėjo. Beje, turėjom gerus kaimynus, daugeliui pažįstamą žolininką-arbatininką Ramūną su kolega iš Anykščių.

-Sekmadienis vėl kitoks. Ir susidomėjimas Pirties diena, ir kitais mūsų renginiais gerokai didesnis nei šeštadienį. Maltų kaštonų ir vantų neliko. Nors buvau davęs sau žodį, kad masažų vytelėmis neatlikinėsiu, tačiau, kai jas įsigyja, tenka pasiguldyti ir parodyti, ką su tomis vytelėmis veikti. 

Nežinau, ką masto kolegos, verta ar ne ir kitais metais dalyvauti, kiek naudos iš tų mūsų pokalbių ir savęs pasireklamavimo, tačiau žinant kiek kainuoja kitiems tokia vieta, aš manau, kad ir kitais metais verta sudalyvauti. Juolab, kad kalbant su Ekspozicijų centro darbuotojais, mes jų parodai suteikiam savotiško šarmo ;-)

Na, ir pabaigai noriu padėkoti visiems prisidėjusiems, Audrai ir Robertui, Giedriui B., Romui, Arvydui, Aldonai ir Rimantui, Linai ir Sauliui, mūsų naujiesiems nariams, Aušrai, Pauliui, net ir tiems, kurie aplankė ir pasilabino ;-) 

Antanas Bagdonas

 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie