Tebūnie TAIP !
 

ŽVALUMO DIENA 2017

Rugpjūčio 26 dieną Vilniuje, VU Botanikos sode Kairėnuose jau ketvirtą kartą buvo rengiama sveikos gyvensenos populiarinimo šventė „Žvalumo diena 2017“ .

Visiems - kas dalyvavo ir kas svečiavosi "Žvalumo dienoje" - sakau nuoširdų AČIŪ.

"Pirčių pakrantėje" dūmai rūko, žilvičių vytelės tarškėjo, masažo palapinėje lakštingala čiulbėjo, lankytojai klegėjo... Kas norėjo - sveiko garo paragavo, kas norėjo Edmundo paskaitos pasiklausė ar mūsų meistrų masažuotojų rankoms pakluso, optimaliečių arbatėlės paskanavo.

Svarbu - visi pamatė, o gal viltingai pasižadėjo: "Kitąmet sugrįšiu čia būtinai"... Manau, kad nauja pirčių erdvės vieta "Žvalumo dienoje" pasiteisino, tad kitąmet čia lankytojų tikrai sulauksime daugiau.

  Įkvepia ir bendra renginio statistika: mūsų inicijuotoje ir organizuotoje šventėje dalyvavo 17 organizacijų ir 15 pavienių entuziastų, kurie pristatė 37 skirtingas veiklas. Dalyvių ir svečių turėjome apie 200, lankytojų, pirkusių bilietus - 1200. Pasak Botanikos sodo darbuotojų - tai puikus rodiklis: lankytojų skaičius viršytų 1500, jau rastųsi problemų dėl infrastruktūros sprendimas: pvz. vietų automobiliams parkuoti. O ir pats renginys daugiau ne į kiekybę, o kokybę orientuotas...

Tikiu, kad bus ir penktoji "Žvalumo diena", o bičiuliai joje dalyvaus dar žvaliau:)

Ramunė Ž.


 

 Šventę rėmė


 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie