Tebūnie TAIP !
 

 Lietuviškos pirteis bičiulių draugija kiekvienais metais renka metų pirtį  

 Pirmaisiais 2013 rinkimų metais nugalėjo Pirčiuko pirtis. 

Sveikiname draugijos narį Romualdą Račą nugalėjusį metų pirties rinkimuose. Tradicinio renginio "Pirties garas" 2014 metais draugijos nariai balsuodami išrinko populiariausią tarp draugijos narių pirtį. Ja tapo Sauliaus Savickio pirtis "Avietynė". 

 

2015 metų metų pirties rinkimuose nugalėjo Perkūnijos pirtis. Skaitykite ir žiūrėkite daugiau:

Prasmingos iniciatyvos tampa tradicija. Antrą gruodžio šeštadienį Lietuviškos pirties bičiulių draugijos nariai ir pirtininkų desantas iš Latvijos tradiciškai būrėmės Druskininkuose. Kurorto Vandens parke vykusios šventės „Pirties garas 2015“ lankytojams savo sugebėjimus ir išmonę demonstravome skirtingose pirtyse, sveikatinamosios procedūros vyko ir pirčių prieigose. Druskininkų vandens parko svečiai galėjo išmėginti šešių rūšių masažą ir apsilankyti net... trisdešimt trijose pirčių programose. Vėliau bičiuliškas šventės šurmulys persikėlė į viešbučio „Dainava“ restoraną „Nakviša“, kur pagaliau sužinojome jau trečius metus skelbiamų rinkimų „Metų pirtis 2015“ laimėtojus.Šis titulas ir lentelė su tokiu užrašu atiteko Kauno rajone, Pajiesio kaime, veikiančiai draugijos narės Audros Staskevičienės (Perkūnijos) pirtelei.

Kaip jau įprasta per "Pirties garas 2016" šventę Druskininkuose išrinkome metų pirtį.

Skaitykite ir žiūrėkite daugiau:

Šį kartą pirčiuliai pasiūlė net keturioliktą pirčių. Virė audringos diskusijos: kokiais kriterijais vadovautis renkant, balsuoti emocijomis ar remiantis pirties gerosiomis savybėmis. O kriterijai paprasti: nuomonė apie pirties garo kokybę, bičiuliškumo dvasios puoselėjimą toje pirtyje. Ir nugalėjo 100-vietė "Pirties diena 2016" pirtis.

Tačiau šį kartą nugalėjo emocijos - ir tai puiku. Kas gali būti geriau, kaip draugų būrys. Maloni būsena patirta pirtyje ar bendrumo jausmas skatina vėl ją  prisiminti, ir dar kartą išgyventi tą nepakartojamą buvimo kartu pirtyje jausmą. Gera pirtis yra ta,  kurioje renkasi geri, nuostabus žmonės, pasipirtinti, pailsėti, pasisveikatinti, nuraminti savo protą, savo vidų. Didžiausias džiaugsmas ir savimi pasitenkinimas yra kada išeinantis svečiai tau dėkoja, dėkoja pirčiai, tai ir yra nuostabu ir gera.

Pati pirčiausia: 100-vietė pirtis “Pirties diena 2016”
Metu pirtis 2016.ppsx (53.33MB)
Pati pirčiausia: 100-vietė pirtis “Pirties diena 2016”
Metu pirtis 2016.ppsx (53.33MB) 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie