Tebūnie TAIP !
 

2018 gruodžio m. PRADĖJO VEIKTI MŪSŲ NAUJAS PROJEKTAS - http://gerospirtys.lt/

LPBD pirtininkų bendruomenės ir TV projekto „Vantos lapas“ dėka pirtys Lietuvoje šiuo metu išgyvena tikrą pakilimą. Žmonės sužino apie pirties tradicijas, paskirtį, taisykles, įvairius naujoviškus įrengimus. Atsiranda daugiau pirties mėgėjų ir profesionalių pirtininkų, kurie, be jokios abejonės, kuria didelę pridėtinę vertę kalbant apie pirties populiarinimą, tradicijų tęstinumą – moko, kaip pirtyje elgtis, kaip taisyklingai vanotis ir t.t.

Gera pirtis – sveikatos, energijos ir žvalumo šaltinis. Ji stiprina imuninę sistemą, padeda išvalyti organizmą, gerina miegą ir t.t. Privalumų daug. Tačiau yra nemažai žmonių, kurie sako, kad pirties jie nemėgsta, nes po to jaučiasi blogai: skauda galvą, peršti akis ar gerklę ir panašiai. Taip iš tiesų nutinka. Tai neretai iškyla klausimas, kokios turi būti teisingos GEROS PIRTYS? www.gerospirtys.lt

Mums pavyko paruošti unikalią pirčių vertinimo programą. Visi komponentai objektyvus, maksimaliai eliminuojantys individualų vertintojų požiūrį. Vertinimas vyksta pasitelkus specialius prietaisus, kurie leidžia tiksliai nustatyti garo kokybę, ventiliacijos efektyvumą, temperatūros ir drėgmės balansą, plautų tinkamumą, ir t.t. Vertinimą atlieka 3 profesionalūs pirtininkai. Nuo šio vertinimo pakyla jūsų pirties reitingai, klientai greičiau pasirinks profesionalių pirtininkų įvertintą pirtį. Pirtis vertinama „Vantomis“. Kuo geresnė pirtis, tuo daugiau vantų ji surenka. Įvertinus konkrečią pirtį mes suteikiame pirties kokybės sertifikatą, kuris būna skirtingų nominacijų: „Trys vantos“, „Keturios Vantos“ ir aukščiausio vertinimo – „Penkios vantos“.

Vertinimo procesas filmuojamas ir rodomas TV laidoje „Vantos lapas“ – laida apie pirtis ir teikiamas pirčių malonumus. Laidoje parodytas siužetas padidina Jūsų pirties žinomumą ir vaizdžiai perteikia visus pirties privalumus, o vertintojų, profesionalių pirtininkų, išsakytos pozityvios emocijos sužadina pirties mylėtojų „apetitą“ apsilankyti būtent Jūsų GEROJE pirtyje. Iš filmuotos medžiagos papildomai pagaminami 2 pristatomieji siužetai (iki 1 min. trukmės) patalpinami puslapyje www.gerospirtys.lt prie Jūsų pirties aprašymo.


 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie