Tebūnie TAIP !
 

Pirtininkas Aridas Pabedinskas

Skaidiškės, Vilniaus raj., Lietuva

Telefonas: 8 698 33580, el.p.     pirtis@aridopirtis.lt
www.aridopirtis.lt

Moto

Kiekviena pirtis turi turėti pirtininką. Pirtininkas, svarbiausias žmogus lietuviškoje pirtyje.

Vieta, kur teikia paslaugas

Labiausiai patinka dirbti savo pirtyje. Tai nedidelė, bet patogi pirtininkui bei pirties svečiams pirtis. Pirtis maksimaliai pritaikyta įvairioms sveikos pirties procedūroms. 

Užsakovams pageidaujant važiuoju ir į jų pasirinktą pirtį, bet kurioje Lietuvos vietoje.

Patirtis

Kol neturėjau savo pirties, buvau keliaujantis pirtininkas. Tačiau nuo 2006 metų pradėjau profesionaliai teikti sveikatingumo paslaugas savo pirtyje. Niekada nesivaržiau pirtyje, man pirtis poilsio ir ramybės, atsipalaidavimo vieta. Laikausi posakio „…kas vyksta garinėje, tegul ir lieka garinėje…“ Kadangi esu ne tik pirtininkas, bet ir masažuotojas, daug dėmesio skiriu dalinimuisi patirtimi ir savo kvalifikacijos kėlimui. Eilę metų profesinio rengimo centre, mokiau masažo specialybės mokinius pirtininko darbo paslapčių. Esu sukūręs vanojimo technikos programą, kurią pavadinau – „Masažas vantomis“. Tai pirtininko ir  masažuotojo darbo patirties sintezė. Jos elementai plačiai paplito tarp kolegų pirtininkų. Turiu Lietuvos vanojimo čempionato bei Lietuvos mėgėjų varžytuvių teisėjo patirties. Esu Profesionalių pirtininkų asociacijos steigėjas bei narys. Taip pat  priklausau Lietuvos masažuotojų asociacijai.

Siūlomų paslaugų  ypatumai

Siūlau individualias paslaugas ir paslaugas grupėms. 

Organizuoju pažintinius pirties renginius didesnėms ir mažesnėms grupėms, kurių metu pristatau sveikos pirties pagrindus, populiariausias lietuviškos pirties procedūras. 

Dalinuosi savo žiniomis ir patirtimi apie pirties tradicijas ir pirtininko darbą.

 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie