Tebūnie TAIP !
 

Pirtininkai Daiva ir Aurimas Veseckai

Vilties g. 51 Mankiškių km. Radviliškio raj. Lietuva

Sodyba „Raudonkalnis“

www. Raudonkalnis.lt

info@raudonkalnis.lt   

Tel. +370 614 47957 

Vieta, kur teikia paslaugas

Paslaugas teikiame savo turimoje sodyboje “Raudonkalnis”. Čia esanti baltoji pirtis yra įvertinta pirties bičiulių ir jai suteiktas „Labai geros pirties“ vardas. Ši pirtis  yra pritaikyta vanojimui ir įvairių procedūrų atlikimui.

Užsakovui pageidaujant, teikiame paslaugas ir jų pasirinktose pirtyse bet kurioje Lietuvos vietoje. 

Patirtis

Mes pirtiname jau eilę metų, aktyviai paslaugas teikiame nuo 2012. Pirtininkystės žinių sėmėmės VŠĮ “Pirties akademija”.  Tobulinomės ir pas Ziedonį Karklinš, studijavome jo organizuotoje mokymų programoje.  Lankėme kursus ir seminarus pirties tema, kuriuos vedė patyrę Lietuvos ,Latvijos, Rusijos pirtininkai.  Esame baigę klasikinio masažo kursą.

Mes esame “Pirties bičiulių draugijos” nariai.

Siūlomos paslaugos

Teikiame paslaugas kartu, esant poreikiui, galime pravesti moterų, vyrų, ar šeimų  pirtis. “Raudonkalnio” pirtyje  vanojame ir atliekame procedūras vienu metu dviems asmenis.

Mes atliekame individualias procedūras, t.y.  druskos pilingas, vanojimas, kūno kaukės, masažai, trynimai su vantomis, muilo putų procedūros, aromatų ir garsų terapija.

      

 Taip pat yra vedamos edukacinės programos. Mokome sveikai pirtintis, susirišti vantas, vanotis, supažindiname su vaistingais augalais ir jų panaudojimu pirtyje.  Vedame augalų distiliavimo seminarus.  

 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie