Tebūnie TAIP !
 

Pirtininkas Giedrius Bučas

Tel. 8-655-20929

giedrius.bucas@gmail.com

Kaunas 

Moto

   Atitrūkti trumpam nuo tave supančio pasaulio ir skirti laiko sau – nereiškia, kad tu egoistas, tai reiškia būti geresniu pasauliui po to. 

Vieta, kur teikiamos paslaugos:

   Pirties programas vedu visoje Lietuvoje – jūsų pasirinktoje arba mano rekomenduotoje pirtyje.   

Patirtis

   Pirtį myliu nuo pat vaikystės, pirties meistro amatu pradėjau domėtis nuo 2011 metų, kuomet įstojau į lietuviškos pirties bičiulių draugijos gretas. Dalyvauju įvairiuose draugijos organizuojamuose renginiuose, taip pat su pirties programa darniuose festivaliuose visuomenei. Vedu edukacines, meditacines pirties programas, atlieku individualias procedūras pirtyje. 

Siūlomų paslaugų ypatumai:

   Pirtis tai sakrali vieta, kurioje susirenkame nuprausti savo kūną ir sielą, pabūti ramybėje, pakeliauti  savo mintimis. Pirties procedūros atpalaiduoja, suteikia naujų jėgų ir išvalo protą, tai lyg gimimas iš naujo, „nusinulinimas“ ar įsižeminimas. Pirtis unikali vieta, kurioje susitinka visos penkios stichijos, žmogus jaučiasi saugiai ir šiltai, tokios vietos visatoje daugiau nėra. Edukacinės pirties programa grupėms - tai susipažinimas su lietuviškos pirties kultūra, meditacinės pirties procedūros skirtos proto ir kūno nuraminimui - pilnam „išsivalymui“. Pirties programos ir procedūros gali būti grupėms, poroms ar individualios. Atlieku individualų vanojimą, maltų kaštonų ar gilių masažą/šveitimą, karštą vantų masažą, shiatsu galvos ar vibroakustinį vytelių masažus.

 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie