Tebūnie TAIP !
 

Pirtininkas Saulius Tučkus

TV programos "Vantos lapas" vedėjas

Vilnius, Lietuva
Telefonas: 8 685 35 596, el. p. tipogeras@gmail.com
Facebook – "Sveika pirtis"


Moto

Atgal į Pirtį!

Vieta, kur teikia paslaugas

Esu pirtininkas- klajūnas. Paslaugas teikiu ten, kur pakviečia klientas, arba Tėvynė . Esu neišrankus darbo vietai. Žinau, kad net ir elektrinės krosnelės, jeigu moki, gali duoti gerą garą. Bet lenkiu galvą prieš erdvias, patogias garines pirtis, kuriose įrengtos krosnys „ugnis per akmenis“. Labai patinka dūminės pirtys. Drauge keliauja senovinis virdulys (samovaras), kuris pirtyje “atsakingas” už skanią žolelių arbatą, – dviem drąsiau .

Patirtis

Pirties paslaptis gliaudau nuo 2007 m.. Viskas prasidėjo nuo noro pažinti lietuvišką pirtį. Lankiau VšĮ „Pirties akademija“ kursus, žinių sėmiausi iš latviškos pirties guru – Ziedonio Karklinš seminarų, taip pat – per kelionę į Suomiją. Pagausėjus pirtininkų gretoms, atėjo laikas Lietuviškos pirties bičiulių draugijai. Tapau vienu iš jos steigėjų, kolegos patikėjo man vicepirmininko pareigas, po to- dvi kadencijos Valdybos gretose. Daug jėgų atiduota didžiausiai pirties šventei „Pirties dienai“ ir kitiems renginiams.

Kiekvienas pirtininkas suranda savo „arkliuką“, aš, išsirinkau skleisti lietuviškos pirties žinią plačiau, nei siekia pirties sienos- po kelių metų pastangų, likimui suvedus su gera komanda, sukūrėm pirmąją TV laidą apie pirtį- „Vantos lapas“.

Siūlomų paslaugų ypatumai

Pirties vakarą galiu vesti nors ir 100 žmonių, svarbu, kad būtų tiek pirties mėgėjų galinti sutalpinti garinė pirtis. Jei tokios neturite, aš pasiūlysiu tą, kuri labiausiai tiks Jūsų kompanijai. Mėgstu daug pasakoti, todėl mano pirties vakarai virsta improvizuotomis paskaitomis apie lietuvišką, sveiką pirtį, – derinu teoriją ir praktiką. Turiu savo programą pavadinta „Aaai, kaip gerai!“.  Tai improvizuota pirties pamoka, po kurios, kiekvienas dalyvis išeina pakeitęs savo nuomonę apie pirtį, laimingas ir įgijęs sveikos pirties įgūdžių. Esu renginių organizatorius- vedėjas, todėl, dažnai pirties vakarus vedu įmonių kolektyvams. Tai veikia kaip komandos formavimo renginiai. Taip taip...

 Individualiose procedūrose, naudoju įvairias vantas, žaidžiu kvapais. Smagu laužyti nusistovėjusius stereotipus  Pirtyje, tai vyksta stebėtinai greitai. Po pirties savo emocijų neslepia nei vaikas, nei suaugęs, o geros kliento emocijos glosto pirtininko širdį :)

 

Gero garo!


 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie