Tebūnie TAIP !
 

Pirtininkė Ąžuolė Bajor

Šiauliai, Lietuva

Telefonas: 8 612 93 076, el.p. azuole369@hotmail.com

http://www.azuolynespirtis.lt/

Esu Lietuviškos pirties bičiulių draugijos (LPBD) narė, Lietuvos pirties – SPA federacijos (LPSPAF) bei Baltiškos pirties SPA mokyklos viena iš steigėjų.

Moto

Pirtis tai sielos šventovė. Tai tiesiausias kelias į gamtatikystę. Eidama juo, pasikviesiu ir Tave.

Pirtis

15 km nuo Šiaulių, šimtametėje sodyboje apsuptoje senolių ąžuolų ir obelų sodo randasi mano „Ąžuolynės“ pirtis. Šalia yra prūdas. Pirties krosnies akmenys kaitinami tiesiogine ugnies liepsna.Garinėje telpa iki 12 žmonių, 2 vanojimo vietos. Yra dušai, trys masažų erdvės, didelis priepirtis, svetainė su židiniu ir virtuvėle.  Antrame aukšte yra du poilsio kambariai.

„Šaulio“ (Šiauliuose) viešbučio MINI SPA atlieku išskirinius pirties užsakymus. Pirties krosnelė elektrinė. Yra turkiška hamam pirtis, šilto vandens burbulinė vonia, vadinama džiakuzi. 

Patirtis

Pirtimi domiuosi ir mėgaujuosi daugiau kaip trisdešimt metų.

Pirties meistriškumo sėmiausi "Pirties akademijoje", įvairiuose mokymuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Pirtininkystėje itin praverčia ajurvedinio masažo įgūdžiai įgyti mokinantis ir dirbant ajurvedos SPA centre ,,Shanti".

Sėkmingai dalyvavau  pirmajame ir antrajame Lietuvos vanojimo bei savęs vanojimo čempionatuose, pirtininkų varžytuvėse Rusijoje bei tarptautiniame vanojimo čempionate Latvijoje. Pastarajame čempionate tapau nugalėtoja atlikdama pasirodymą ,,Ajurvedos integracija tradicinėje pirtyje".

Organizavau ir teisėjavau Lietuvos vanojimo čempionatuose. Turiu tarptautinės teisėjavimo patirties. Pristatau Lietuviškos pirties papročius įvairiuose renginiuose tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.

Veikla

Atlieku pirtynas ne tik savo, bet ir užsakovų pirtyse prieš kalendorines, asmeninio bei gamtos virsmo šventes. Atliekant apeigas vadovaujuosi liaudies išmintimi, lietuviškais papročiais.

Mokinu pirties amato.

Gero garo!

 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie