Lietuviškos pirties bičiulių draugija
                                                           Pirtyje tiesa !

   „Pirties garas 2016“

                                        2016 lapkričio 19 d.        

Druskininkų sveikatingumo ir poilsio centre AQUA    

Pirties garas 2016
DVP programa 2016_1.pdf (198.92KB)
Pirties garas 2016
DVP programa 2016_1.pdf (198.92KB)

 



Pirties garas 2016
DVP programa 2016_1.docx (52.28KB)
Pirties garas 2016
DVP programa 2016_1.docx (52.28KB)




ARBATOS KLUBAS (po balkonu priešais sceną)

12.00 – 17.00 Bičiuliška žolelių arbata ir informacija apie renginį.

 

PARODOMIEJI MASAŽAI PIRČIŲ ZONOJE PRIE PIRTIES GRANDE (B ZONA)

13.00 – 14.00 Atpalaiduojantis masažas

14.00 – 15.00 Gydomasis energetinis organizmo atstatymas masažo bei gyvo vandens pagalba, Latvija

15.00 – 16.00 Vibroakustinis vytelių masažas

16.00 – 17.00 Taškinis masažas

 

PARODOMIEJI MASAŽAI BASEINŲ ZONOJE, PRIE DIDŽIOJO BASEINO (C ZONA)

14.00 – 15.00 Kobido veido masažas

15.00 – 16.00 Sauso vanojimo masažas

16.00 – 17.00 Veido masažas

 

PIRČIŲ PROGRAMOS PIRČIŲ ZONOJE (B)

12.30 – 13.00 Alka - “Vantų šėlsmas“

13.00 – 13.30 Grande - „Liepsnojančios poros“

13.30 – 14.00 Alnus - „Meditacija kvapų, garsų ir šilumos glėbyje“

14.00 – 14.30 Alka - „Po zanavyko vanta“

14.00 – 14.30 Aida - „Kanapinė pirtis“

14.30 – 15.00 Grande - „Skaistinamoji pirtis moterims ir mergelėms“

15.00 – 15.30 Alnus - „Aksominė pirtis“

15.00 – 15.30 Kantri - „Ledo ir karščio kontrastų programa“

15.00 – 15.30 Artemida - „Druskos kvapų terapija“

15.30 – 16.00 Alka - „Vantų ritmu“

15.30 – 16.00 Sento - „Meditacinė pirtelė“

15.30 – 16.00 Aida - „Druskos aromatai“

16.00 – 16.30 Grande - „Keturių stichijų programa“

16.00 – 16.30 Isidos - „Šokoladinė svajonė“

16.30 – 17.00 Alnus - „Vantų virtuozai“

16.30 – 17.00 Kantri - „Aplink pasaulį“

16.30 – 17.00 Artemida - „Žalias lapas, baltos putos“

17.00 – 17.30 Sento - „Pirties terapija“

17.00 – 17.30 Alka - „Žemaitiškas geras garas“

17.00 – 17.30 Aida - „Pirties malonumai Tau“

17.30 – 18.00 Grande - „Aromatinės vantos pirtyje žiemą“

 

PIRČIŲ PROGRAMOS BASEINŲ ZONOJE (C)

12.30 – 13.00 Karakum - „Laumių šėlsmas“

14.00 – 14.30 Karakum - „Pelenų pirtis“

14.30 – 15.00 Oazė - „Gintaro aromatas“

15.30 – 16.00 Karakum - „Senelio pasaka“

17.00 – 17.30 Karakum - „Vantos suvalkietiškai“

 

 

 

*Renginio organizatoriai pasilieką teisę keisti programą

  už Jūsų susidomėjimą!