Tebūnie TAIP !
 

"Ir vėl mes sublizgėjome" arba kaip mes gerą garą vaikėm Druskininkuose

Ką tik grįžau iš Druskininkų, skubu pasidalinti įspūdžiais.

Kur tik vaikščiojau, visur girdėjau pagyras ir liaupses mūsų pasirodymams. Gatvėje visi tik aikčioja - "kaip gražu, kaip puiku, kokie išradingi pirtininkai". Rimtai.  

Pirmiausia noriu padėkoti visų bičiulių vardu organizatoriams už puikų darbą ruošiant ir derinant veiklas parke ir smagų vakarėlį. Buvo taip linksma, kad net PIRMĄ KARTĄ maisto liko. Personalas su mumis šoko, bičiuliai blizgėjo taip, kad net lemputės nuo jų užsižiebdavo (tikrai, pati mačiau). Sau padėkosiu už blizgančią idėją. Bičiulių išradingumas begalinis - Renatas viršijo visų vaizduotę. Šluota - tebūnie pereinamasis prizas. Man malonu ją gauti, bet kitos raganos nusileidimo momentas man pasirodė dar įspūdingesnis. Ir tos keturios damos, sakančios TEBŪNIE, tikrai ne iš interneto gelmių, tai mūsų laumės, viduryje baltos dienos išsimaudė A. Smetonos muziejaus pakrantėje ir tai įamžino.

Žinau, kad keletas bičiulių dar ėjo į naktinį klubą ir ten apšoko visą jaunimą. Pirtis daro žmones amžinai jaunais. Ką čia bekalbėti. Gailėkitės tie , kurie nebuvote.

Eglutė Šliauterienė

 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie