Tebūnie TAIP !
 

Lapkričio 23 d. turėjome šaunų LPBD renginį "Pirties garas 2019".

Savaitgalį turėjome šaunų LPBD renginį "Pirties garas 2019".

Visiems dalyvavusiems, nuoširdus ačiū, geros pirčių programos, gausūs masažai, skani arbata ir dar geresnis vakarėlis, kaukės buvo nerealios!

Vaidotas ir Saulius (Organizatoriai )

   Jubiliejinis 10-as renginys „Pirties garas“, kurį rengia Pirties bičiulių draugija ir Druskininkų vandens parkas. Šiemet 10-ajame renginyje pirties mylėtojų laukė 30 pirties programų, 90 pirties meistrų, 500 vantų.

   Šauni šventė, puikus komandinis darbas. Mano rankų prisilietimo su medumi sulaikė net 21 kūnelis. O mūsų "Vantos lapo" Jūratė man pasakė geriausią komplimentą -"Gražinai man tikėjimą medaus masažu".

Ir vakaras puikus ir linksmas. Sugalvojom vakaro temą "pasaka', tai kokių tik personažų nematėm: sultonas su caru, miško fėja,  muškietininkų šeima, lapės, nykštukai, Pėpe, raganos ir dar ir dar...

  Ačiū visiems už puikią dieną

Edmundas P.

Diena prabėgo nepastebimai ir vakarėlis buvo nuostabus. Arbatos klubo bičiuliai paruošė nuostabią arbatą, ji visiems labai patiko. Atsisakę vienkartinių puodelių ne tik sutaupėme pinigų, bet išsaugojome gamtos resursus, neužteršėme aplinkos ir savo kūnelių. Ir dar sukūrėme bendrystę, žmogeliukai gerdami arbatą arbatos klube, bendravo, dalinosi įspūdžiais šypsojosi ir kitaip džiaugėsi. O pasiėmę vienkartinius greičiausiai būtų bėgę toliau, skubėję ir net nepagalvoję, ką gali duoti vienas puodelis arbatos. Prieš pirkdami arbatą ar kavą išsinešimui, sustokite ir pagalvokite apie tai – paprašykite kavinėje tikro puodelio, prisėskite prie staliuko ir niekur neskubėdami pabendraukite su draugu, o gal ir su nepažįstamu sėdinčiu kur nors kamputyje – kurkime bendrystę, taip gyventi bus linksmiau ir prasmingiau. Ačiū arbatos klubo bičiuliams pilsčiusiems geros nuotaikos arbatą lankytojams Nuostolis 2 arbatos puodeliai, kas tai yra palyginus su sukurtu gėriu Geros savaitės visiems!

 

 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie