Tebūnie TAIP !
 

Pirties garas 2016“ 2016 lapkričio 19 d.  Druskinkų "AQUA"

"Jeigu čia galima būtų teleportuoti mano ir kitų nuotaikas iš šventės, visi gautumėte po glėbį pačių geriausių emocijų. Tikiuosi teleportacija pavyko. O draugijos planai verčia tik aikčioti ir didžiuotis kad esame tokie šaunuoliai."

"Tikrai buvo labai puiki šventė,visi labai draugiški,šaunūs."

 "Sveiki bičiuliai, didelis Ačiū visiems organizavusiems šią šventę ! :) Galima pasidžiaugti, kad tai viena iš šauniausiai organizuotų  švenčių Druskininkuose.  Ir  visiems Ačiū sekmadienį likusius posėdžiauti ir aptarti mūsų draugijai rūpimus klausimus. Draugijoje jaučiama ramybė, darna ir džiaugsmas... Tebūnie Taip !!! :) Tikiuosi kad dar labiau prisidėsime ir mes visi kiti bičiuliai prie kitų organizuojamų renginių !"

"Visiems atvykusiems, ir prisidėjusiems prie renginio „Pirties garas 2016“ tariu nuoširdų.... AČIŪ. Tikiuosi turėjote gerą laiką ir šių metų naujovės Jums buvo „skanios“. Šeštadienį bičiulis Arūnas Jurkonis šventė savo gimtadienį... :), ir kaip manote kur jį šventė ? Ogi kartu su bičiuliais renginyje „Pirties garas 2016“. Arūnai, linkėjimai... :) Titulą „Metų pirtis 2016“ laimėjo 100-vietė „Pirties diena 2016“ pirtis. PG iniciatyvinę grupę sudarėme aštuoniese. Todėl dar kartą dėkoju savo komandai,kurios dėka, trijų dienų renginys, manau, pavyko ir buvo puikus. Tai Giedrius B.,Saulius T., Ernesta B., Aridas P., Edmundas P., Audra S. ir Ričardas R..    Vaidotas P."

 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie